Açık Lise Fizik Testleri

3 yorum
17.496

Açık Öğretim Lisesi Online Fizik Testleri

kr-acik-lise-online-test-uyelik-formu

Açık Lise Fizik 2 Testi

Açık Lise Fizik 3 Testi

Açık Lise Fizik 4 Testi

Açık Lise Fizik 5 Testi

Açık öğretim lisesi fizik dersi testlerinin devamı gelecek. AÖL Fizik 1, 2, 3 ve 4 ortak ders oldu. Amacımız mezuniyetinizi hızlandırmak ve yardımcı olmak. Fizik, Kimya, Biyoloji, matematik ve Geometri gibi derslerde derinleşmek ve ileride üniversitede mühendislik veya tıp gibi bölümlere girmek isteyenler için doğrudan sınavlara (ygs-lys) hazırlık içerikli kitaplar tavsiye ediyoruz.

FavoriteLoadingÇözdüklerime Ekle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.


Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Lise Fizik Testleri (3 Yorum)

  1. ücretlimi burası ben anlamadım 1 sene ücretsiz yazmışsınız sonrasında ücreti nasıl alacaksınız otamatikmi ben kaydımı kapatmak için ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

    • http://www.aciklisesinavsorulari.com olarak şu anda 2 bin üyemiz var. Üyelik ücretli değil. Size haber vermeden zaten ücretli yapmamız mümkün değil. Sınavlara yakın dönemlerde bazı çok çözülen testleri sadece üyelere açıyoruz. O da aşırı yüklenmeden sunucunun kaldıramaması nedeniyle üyelik şartı getirdik. Üyelik şimdilik ücretsiz derken, siz mezun olursunuz ancak bir kaç yıla ücretli hale getirebiliriz; mevcut üyelerimiz mezun oluncaya kadar siteden rahatlıkla ve ücretsiz olarak yararlanabilir. Üyeliğinizi yine de bitirmek isterseniz buradan yorum yazmanız veya iletişim formunda yazmanız yeterli.