MAÖL ve AÖİHL için 2018 Ek Puanlı Lisans ve Ön Lisans Bölümleri

yorumsuz
473

2018 YKS’ye giren Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi son sınıf ve mezunları için Ek-Puanlı bölümler aşağıdaki bağlantılarda yer alıyor…

2018 Ek Puanlı Lisans Bölümleri, 2018 YKS’de mesleki ve teknik liseler, öğretmenlik, imam hatip, güzel sanatlar ve spor lisesi mezunlarının tercih edebilecekleri lisans ve ön lisans programları aşağıdaki bağlantılarda…

2018 YKS’de Meslek Liselilere Ek Puan var mı?

Meslek Liselilere Ek Puan 2018’de var mı? Meslek Liselilere Ek Puan uygulaması kaldırıldı mı? v.b. sorular 2018 YKS’ye girecek olan meslek liselilerin cevabını en çok aradığı sorunun cevabı için tıklayın!

Ek Puanla Girilen Öğretmenlik Bölümleri

Ek Puanla Girilen Öğretmenlik Bölümleri hangileridir, Spor Lisesi ek puanlı bölümleri, Sanat ve Güzel Sanat Lisesi  ek puanlı bölümleri, Yeni sistemde Öğretmen ve Anadolu Öğretmen… Devamı ve tablo için tıklayın!

Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Kurumlarının Alanları İle Aynı / Yakın Alanlardaki Lisans Programları

TABLO 3B.1 Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Kurumlarının Alanları İle Aynı / Yakın Alanlardaki Lisans Programları Mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarının aşağıda belirtilen alan/dallarından mezun olanlar… Devamı ve tablo için tıklayın! Tablonun devamı için buraya tıklayın!

(M.T.O.K.) Teknoloji Fakültesi / Sanat ve Tasarım Fakültesi / Turizm Fakültesi Lisans Programları

TABLO 3B.2 Teknoloji Fakültesi / Sanat ve Tasarım Fakültesi / Turizm Fakültesi Lisans Programları Teknoloji Fakültelerinin / Sanat ve Tasarım Fakültelerinin / Turizm Fakültelerinin… Devamı ve tablo için tıklayın! 

İmam Hatip ve Sağlık Astsubay Lisesi Mezunlarının Ek Puanları İle Yerleşebilecekleri Ön Lisans Programları

TABLO 3C Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Kurumu Mezunlarının Ek Puanları İle Yerleşebilecekleri Ön Lisans Programları Mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarının aşağıda belirtilen alan/dallarından mezun olanlar,… Devamı ve tablo için tıklayın!

Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Kurumu Mezunlarının Ek Puanları İle Yerleşebilecekleri Ön Lisans Programları

TABLO 3C Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Kurumu Mezunlarının Ek Puanları İle Yerleşebilecekleri Ön Lisans Programları Mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarının aşağıda belirtilen alan/dallarından mezun olanlar,… Devamı ve tablo için başlığa tıklayın!

 

 

FavoriteLoadingÇözdüklerime Ekle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Sevgili Açık Liseli Arkadaşlar, Açık Lise Sınav Soruları ve Testleri yenilenen sitemizle ve Aralık 2018 sınav soruları dahil olarak yakında yeniden yayına girecektir. Yeni-yapılanma çalışması tamamlanınca sitemizden duyurulacaktır. KR Açık Lise: AçıkLiseSınavSoruları.com ve AçıkTercih.Com

Ücretsiz Online TYT Deneme Sınavı:


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 1 Ağustos 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın