Ertelenen illerde Açık Lise Sınavları 16-17 Ocak’ta yapılacak!

yorumsuz
881

Ertelenen illerde Açık Lise Sınavları 16-17 Ocak’ta yapılacak!

2-3 Ocak 2016 günü yoğun kar nedeniyle ertelenen Hakkari, Van, Zonguldak, Şırnak, Muş ve Bitlis’te Açıköğretim Lisesi (AÖL) sınavları 16-17 Ocak 2016 günleri yapılacak!

meb-acik-lise-2-3-ocak-ertelene-sinav-tarihi

 

 

2015-2016 ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEM SINAVI YAPILAMAYAN SINAV MERKEZLERİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA

2-3 Ocak 2016 tarihinde yapılması gereken ancak değişik nedenlerden dolayı, Muş, Bitlis, Hakkari ve Van illerinin tamamında, Şırnak ili Cizre ve Silopi İlçelerinde, Siirt ili Pervari ilçesinde ve Zonguldak İl merkezi ile Kilimli ilçesinde gerçekleştirilemeyen Açık Öğretim Lisesi sınavları 16-17 Ocak 2016 tarihlerinde 3 oturumda yapılacaktır.

Cizre ve Silopi ilçelerinde yapılması gereken sınavlar Mardin ilinde yapılacaktır.

Adayların sınav giriş yerlerine ait bilgilendirme en kısa sürede web sayfamızda yayınlanacaktır. Sınav giriş yerlerine ait bilgilendirme sonrasında adayların sistem üzerinden sınav giriş belgelerini almaları gerekmektedir.

Kaynak: www.aol.meb.gov.tr

FavoriteLoadingÇözdüklerime Ekle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Sevgili Açık Liseli Arkadaşlar, Açık Lise Sınav Soruları ve Testleri yenilenen sitemizle ve Aralık 2018 sınav soruları dahil olarak yakında yeniden yayına girecektir. Yeni-yapılanma çalışması tamamlanınca sitemizden duyurulacaktır. KR Açık Lise: AçıkLiseSınavSoruları.com ve AçıkTercih.Com

Ücretsiz Online TYT Deneme Sınavı:


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın