AÖL 6 Ekim 2018 Ek Sınav Sınav Giriş Yerleri açıklandı

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


AÖL 6 Ekim 2018 Ek Sınav Sınav Giriş Yerleri açıklandı (11 Yorum)

 1. slm admin bey hayırlı sabahlar hayırlı cumalar. admin bey ben ek sınava girdim. aynı zamanda. kayıt yenileme yapmıştım. lakin ders seçemiyorum. ders seçme bölümünden ders seçmek için tıkladığımda açılan sayfada durumunuz ders seçmek için
  (uygun değil diyor) sıkıntı nedir acaba

  • Sıkıntı yok. Ek sınav sonuçları açıklanınca ders seçimi yapabilirsiniz. Şu anda ek sınavda hangi dersleri geçip geçemediğiniz belli değil. Bu durumda ders seçimi yapmanız zaten sorunlu olur. (Ek sınavda geçtiğiniz dersleri yeniden seçme veya belki kalacağınızı ortak dersleri seçmeme gibi sorunlar ortaya çıkabilir). Sabredin 9 Kasım’dan önce ek sınav sonuçları açıklanacak. Takipte kalın.

   • teşekkürler admin bey. takip ediyoruz sizi. birde siteye giremiyorum şifremi unuttum. parola gönderiyorlar E mail adresime lakin gelmiyo parola . yardımcı olabilirseniz sevinirim

    • Rica ederim. Mail adresin yorumdakiyle aynı. Mailin geçerli bir adresse sorun olmaması lazım. Bir daha dene istersen, olmazsa parolanı ben girip buradan yazabilirim, sonra sen değiştirirsin.

  • Kasım başında açıklanır, en geç 09 Kasım’dan önceki bir tarihte açıklanır. Daha erken de olabilir.

 2. admin acil cevap lazım tekrar yazıyorum optiğin üzerindeki kitapçık türü gibi kodlamalar otomatik kodlanmış halde mi geliyordu biz mi kodluyorduk?

 3. selam admin. 6 ekim cumartesi günü gerçekleşen ek sınava girdim fakat aklıma takılan bir kısım var; optik kağıdındaki kitapçık türü ya da benzeri önem taşıyan bölgelerin otomatik kodlanıp kodlanmadığı ikilemindeyim, bir fikriniz var mı?

  • Maalesef bir fikrim yok, ek sınava giren arkadaşlar cevap versin diye yorumunuzu onayladım. Ek sınava giren arkadaşlar İsmail’in sorusuna cevap verebilir mi?