Açık Liseliler 3. Dönem Sınavının Online Olmasını İstiyor

Açık Liseliler 3. Dönem Sınavının Online Olmasını İstiyor, AÖL 3. Dönem Sınavı Online Olmalı

Biz aşağıya alıntıladığımız bir kaç yorum/mesajın, online sınav talebinin ergence bir talep, kopya çekmek için bir yol arayışı olmadığını göstermeye yeterli olduğunu düşünüyoruz. Mesajların tamamını okumak ve fikrinizi duyurmak için sizi de yorum yapmaya davet ediyoruz. Açık Liseli öğrencilerimizin yorumlarını ve görüşlerini okumak, yorumlarınızla fikrinizi duyurmak için buraya tıklayın.

Online sınav istiyoruz hepimiz salgın her yeri sardı çocuklarımın öğretmenleri korona oldular birini durumu bugün ağırlaştı.Ekmek almaya markete gitmeye korkar olduk.Bu durumda bu kadar büyük risk varken sınavlar online olmazsa sınava katılamam 10dan fazla yakınımı salgından kaybettim.Devletimizin şevketini ve anlayışını bekliyorum.

Benim çocuğumun alerjik sorunlari var okula bile gonderemedik salgın iyice artti onlan sınav olmazsa gidemem ço riskli bir yıldır hicbir yere gitmiyoruz annemleri bile göremiyorum çocuğumun sağlığı için lütfen onlayn sınav olsun.

Vaka ve vefat sayısı rekor seviyede kendimizi ve ailemizi riske sokmamak için bizde aöl 3.dönem sınavının online olmasını rica ediyoruz.

Bu kadar vaka nin olması halinde bu sınavların online olması gerekiyor zaten kimse o şekilde direk riske girip hasta olmak istemiyor hepimiz bunca zaman boşuna mı evlere kapatıldık.

Okulların bile kapalı olduğu bu süreçte mantık olarak sınavların online çevrimiçi olmasına devam edilmesini talep ediyorum.

Çevremde tabutlar taşınırken hergun mahallede ambulans dolasırken elimiz ayagımız titriyor bugun kime noldu derken😔çocuklsrımı evden kime bırakırım bu salgında bi düşünün ailelerimize yıl oldu gitmeyeli kimseyi eve sokmuyor kimseye gitmiyoruz nolacak çocuklarımız elinizi vicdanınıza koyun bir kere daha düşünün🙏online olursa yavrularımızı koruruz en azından.

Online olsun , akrabalarım etrafımdaki tüm tanıdıklarım birer birer koronodan vefat ediyorlar yaşlarıda okadar genç ki artık ben bile korkar oldum iki küçük evladım var benden başka sahip kimse çıkmaz . Bana birşey olsa çocuklarım yetim kalır hepden . ONLİNE OLSUN LUTFEN .risk okadar cokki , kendimizi de risk atmış olucaz .

Açık Liseli öğrencilerimizin yorumlarını ve görüşlerini okumak, yorumlarınızla fikrinizi duyurmak için buraya tıklayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Açık Lise sınavlarına hazırlanmanın en kolay hali: AçıkTercih AÖL Test Çöz!

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN! AÖL Yeni Müfredat Çıkmış Sınav Sorularını Çözün!


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2021

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın