3. Dönem Kayıt Yenileme Tarihi ile ilgili duyuru

1 yorum
3.099

AÖL’den 3. Dönem Kayıt Yenileme Tarihi ile ilgili duyuru var. Kayıt Yenileme işlemleri 2. dönem sınav sonuçları açıklandığında başlayacak.

Açık Öğretim Lisesinin merkezi sistem ile yapılan sınavlarının organizasyonu ve değerlendirilmesi Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. Açık Öğretim Liselerinin 2017-2018 eğitim öğretim yılı II. dönem sınavının sonuçlarının Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğüne teslim edilmesinden sonra 2017-2018 eğitim öğretim yılı III. dönem kayıt yenileme iş ve işlemleri başlatılacaktır.

Açık Lise 2017-2018 İş Takvimi Güncellendi! 3. Dönem Kayıt Yenileme ve Sınav Tarihleri Açıklandı!

Açık Lise 2017-2018 İş Takvimi Güncellendi! 3. Dönem Kayıt Yenileme ve Sınav Tarihleri Açıklandı!

 

2017-2018 eğitim öğretim yılı III. dönem kayıt yenileme tarihi belirlendikten sonra http://aol.meb.gov.tr internet adresinden öğrencilerimize duyurulacaktır.

 

Kaynak: Aol.meb.gov.tr

FavoriteLoadingÇözdüklerime Ekle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Sevgili Açık Liseli Arkadaşlar, Açık Lise Sınav Soruları ve Testleri yenilenen sitemizle ve Aralık 2018 sınav soruları dahil olarak yakında yeniden yayına girecektir. Yeni-yapılanma çalışması tamamlanınca sitemizden duyurulacaktır. KR Açık Lise: AçıkLiseSınavSoruları.com ve AçıkTercih.Com

Ücretsiz Online TYT Deneme Sınavı:


Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


3. Dönem Kayıt Yenileme Tarihi ile ilgili duyuru (1 Yorum)

  1. Açık Lise topu Ölçme Değerlendirme Genel Müdürlüğüne atmış, ölçme değerlendirme genel müdürlüğü de topu başkasına atarsa biz daha çok bekleriz. Açık lise sınavlarını değerlendirmek bu kadar zor mu? Neden sınav sonuçları açıklanıp kayıt yenileme başlatılmıyor? Zatean sınav 31 Mart’a ertelendikten sonra bi de telafi sınavı çıkartıldı başımıza. Şimdi de sınav sonuçları ne zaman açıklanacak diye bekleyip dur. Ne zaman kayıt yenileme yaptırıp ne zaman 3. dönem sınavına çalışacağız?