Açık Lise Seçmeli Coğrafya 4 Testi 1

Açık Lise Seçmeli Coğrafya 4 Testi 1

Açık Lise Seçmeli Coğrafya 4 Testi

Açık Lise Seçmeli Coğrafya 4 Testi
Başla
Tebrikler - Açık Lise Seçmeli Coğrafya 4 Testi adlı sınavı başarıyla tamamladınız.Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%.Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112131415
1617181920
Son
Geri dönAÖL Coğrafya 8 (Seçmeli Coğrafya 4) Dersi Testleri:

SEÇMELİ COĞRAFYA 4 DERSİ İÇİN ”COĞRAFYA 12” KİTABI 3. VE 4.ÜNİTEDEN SORUMLUSUNUZ. SEÇMELİ COĞRAFYA 4 (COĞRAFYA 8) Açıklama: Coğrafya 12 kitabının 3.ünite: Küresel Ortam: Bölgeler ve Ülkeler 4.ünite: Çevre ve Toplum Seçmeli Coğrafya 4 dersi içindir.

Açık Lise (158) Seçmeli Coğrafya 4 Testi (Temmuz 2019)

Açık Lise (158) Seçmeli Coğrafya 4 Testi (Nisan 2019)

Açık Lise (158) Seçmeli Coğrafya 4 Testi (Aralık 2018)

Açık Lise (158) Seçmeli Coğrafya 4 Testi (Temmuz 2018)

Açık Lise (158) Seçmeli Coğrafya 4 Testi (Mart 2018)
Açık Lise (158) Seçmeli Coğrafya 4 Testi 2

Açık Lise (158) Seçmeli Coğrafya 4 Testi 1

Açık Lise Coğrafya Online Testleri Anasayfası

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Açık Lise sınavlarına hazırlanmanın en kolay hali: AçıkTercih AÖL Test Çöz!

Mobil Uygulamamızı İNDİRİN! AÖL Yeni Müfredat Çıkmış Sınav Sorularını Çözün!


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Lise Seçmeli Coğrafya 4 Testi 1 (2 Yorum)

  1. Merhaba bir sorum olacak. Okulu lise 3 tek bıraktım şuan AOL de liseyi bitirmeme çok az kaldı. Üniversiteye gitmek isterdim ama altyapım zayıf. Eğer üniversite sınavına gireceksem bazı derslerde herşeye temelden başlanam gerek, lise 1 seviyesinden öğrenmeliyim bazı dersleri.Buna hazırlanmak için herşeyi temelden öğrenmem mümkün mü acaba merak ediyorum, kitaplar varmı,yada dershane felan mi gitmem gerekiyor. Yaşım 21 . Cevabınızı bekliyorum

    • YKS için, özellikle sınavın ilk basamağı olan TYT için, 9. sınıf ve 10. sınıf Türk Dili ve Edebiyatı ile Matematik dersleri önemli. Fen veya Sosyal ise sizin tercih etmeyi düşündüğünüz bölüme göre önemli veya göz ardı edilebilir olur. Dershane yok, ancak imkanınız varsa Kurslara bakılabilir. Kendi başınıza çalışarak ve piyasadan çıkmış YKS-TYT sınav soruları ile deneme sınavları, konu anlatımlı kitaplar alarak, eğer internete sürekli girme imkanınız varsa “hocalargelgik” gibi sitelerden derslerin konu anlatımlarını izleyerek hazırlanabilirsiniz. Kurslar bulunduğunuz ile göre 4-5 binden başlayıp 8-10 bine kadar çıkıyor. Ancak kitap ve internetten ders izleme yolu sadece bir kaç yüz liraya mümkün. Çalışıyorsanız, çalışmaya devam etmek zorunda iseniz kitap ve internet ile çalışarak (işe devam ederek) hazırlanmanız mümkün.
      Ben olayın maddi koşullarına dayalı bir cevabını verdim. Hedeflerinizi ve sosyo-ekonomik durumunuzu, bulunduğunuz şehri, derslerdeki düzeyinizi tam bilmeden bunları söyleyebiliyorum. Eğer hedefleriniz, özel üniversite imkanınız, 2 yıllık mı, 4 yıllık üniversite mi istiyorsunuz v.b. bilgilerle birlikte yazdıklarımı yorumlayın.
      Sorularınız olursa yine buradan yazabilirsiniz.