Açık Lise 7-8. Dönem Testleri

3 yorum
12.317
Bu içeriği sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.Lütfen buradan kayıt olun yada üye girişi yapın.FavoriteLoadingÇözdüklerime Ekle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Sevgili Açık Liseli Arkadaşlar, Açık Lise Sınav Soruları ve Testleri yenilenen sitemizle ve Aralık 2018 sınav soruları dahil olarak yakında yeniden yayına girecektir. Yeni-yapılanma çalışması tamamlanınca sitemizden duyurulacaktır. KR Açık Lise: AçıkLiseSınavSoruları.com ve AçıkTercih.Com

Ücretsiz Online TYT Deneme Sınavı:


Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Lise 7-8. Dönem Testleri (3 Yorum)

 1. iyi günler admin bey; Meb sitesinde yayınlanan bir duyurudur bende arkadaşlarımıza iletmek istedim mezun olanlar ya da ygs ve lys ye hazırlananlar da kursa katılabilmekte ben zamanı gelince hemen yaptıracağım kimse kaçırmamalı.
  YAZ KURSLARI TAKVİMİ:
  05-11 HAZİRAN KURS MERKEZİ BAŞVURULARI
  12-18 HAZİRAN ÖĞRETMEN BAŞVURULARI
  19-25 HAZİRAN ÖĞRENCİ BAŞVURULARI
  26 HAZ-2 TEM SINIF OLUŞTURMA
  03 TEMMUZ KURSLARIN BAŞLAMASI
  27 AĞUSTOS KURSLARIN TAMAMLANMASI

  • Büşra keşke kaynak linkini de ekleseydin. Paylaştığın bilgi için herkes adına teşekkür ederim. Ancak kaynak belirtseydin, link ekleseydin daha yararlı olurdu.

  • Kaynağı buldum, geniş açıklama ve koşullar ile tam tarihler MEB Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı Destekleme ve Yetiştirme Kursları e-Kılavuzu 2016-2017’de yer alıyor. Kılavuz için tıklayın!
   Öğrenci başvuruları için gerekli bilgi ve tarihler 18 Haziran’dan itibaren burada olacak.