AÖL Seçmeli Türk Edebiyatı 5 Testi

7 yorum
4.710
Bu içeriği sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.Lütfen buradan kayıt olun yada üye girişi yapın.FavoriteLoadingÇözdüklerime Ekle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Ücretsiz Online TYT Deneme Sınavı:


Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 24 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


AÖL Seçmeli Türk Edebiyatı 5 Testi (7 Yorum)

  1. admin merhaba ,Seçmeli Türk Dili edebiyatı 1 dersi için Türk dili ve edebiyatı 5 ders kitabından sorumluyuz ama kodlar farklı nasıl çalışıcam bilgilendirirseniz .

    • Kodlar farklı olsa da Türk Dili ve Edebiyatı 5 ile Seçmeli Türk Dili ve Edebiyatı 1 dersleri aynı kitaptan. Yani aslında bu iki ders aynı ders. Siz aynı dönemde hem Türk Dili ve Edebiyatı 5 hem de Seçmeli Türk Dili ve Edebiyatı 1 dersini seçip tek kitaba çalışıp iki sınava girip iki dersin toplam kredisini bir kerede alabilirsiniz. Kafanız rahat olsun: Bu iki ders iki ayrı sınava gireceğiniz için kodları ve isimleri ayrı, ama içerik ve kitapları aynı (yani aslında tek) dersler.