Açık Lise Türk Edebiyatı 4 Online Testleri

5 yorum
13.712
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Ücretsiz Online TYT Deneme Sınavı:


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Lise Türk Edebiyatı 4 Online Testleri (5 Yorum)

  1. Cok faydali bir sitenoldugunu dusunuyorum. İnsallah calistigimiz yerlerden cikar . Cozdugumuz sorulardan cikar. Sitede yapimda ve yayinda emegi gecen herkese tesekkurler.

  2. İletişimden attığım öner mesajı nedense yollanmıyor. Eski sistem daha iyiydi hiç iyi olmamış. Üstelik sürekli bi eğitim sitesinin mağazalara reklam izni vermesi ve bu reklamlar sürekli kapatsakta tekrar çıkması ya tamamen saçmalık.

    • Biraz siz haklısınız, biraz da biz. Reklamlar olmasa bu sitenin masraflarını karşılayamaz ve bu testleri size ücretsiz olarak sunamazdık. Tek dokunmayla reklamları kaydırabilir, kapatabilirsiniz. Testlerin cevapları hem her sorudan sonra, hem de testi tamamlayınca liste olarak (doğrular yeşil, yanlışlarınız kırmızı olarak) görünüyor, yanlış yaptığınız sorulara tekrar dönüp bakabiliyorsunuz. İletişimden attığınız mesajlara cevap yazamıyorum, yorum yazarak soru ve isteklerinizi iletebilirsiniz.