Açık Lise Türk Edebiyatı 1 Online Test 1

8 yorum
24.307
Bu içeriği sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.Lütfen buradan kayıt olun yada üye girişi yapın.FavoriteLoadingÇözdüklerime Ekle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Ücretsiz Online TYT Deneme Sınavı:


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Lise Türk Edebiyatı 1 Online Test 1 (8 Yorum)

 1. kredi olayını anlatır mısınız 1 sene boyunca mı 192 kredi olması lazım yoksa 4 dönem boyunca mı 192 kredi olacak yeni olduğum için bilgilendirirseniz mutlu olurum 🙂

  • 8 dönemde 192 krediyi yakalamak ve tabii ortak dersleri vermek veya muaf olmak şart. Toplam 8 dönemden önce 192 krediyi tamamlasanız bile mezun olamazsınız.

  • Bir sayfada 10 değil, ama ortalama 3-4 reklam çıkar. Üzgünüz ama reklamlar bizim sunucu v.b. masraflarımızı karşılamamız ve bu hizmeti ücretsiz sunabilmemiz için gerekli.

 2. 1. dönem aöl sinavina giren edebiyattan hangi testleri cözsün? onliene da cok teSt var ve dönem yazilmamis sanirim.
  yardim lütfen!!!

  • Siz seçtiğiniz ya da sizin için atanan dersleri bilmiyor musunuz? Öncelikle sisteme öğrenci girişi yapın ve “Dönem Dersleri” butonundan “2016/1. dönemi” seçin ve 7-8 Ocak’ta sınavına gireceğiniz dersleri görün.

 3. bu siteden çok çalıştım ılk kez acıkögretimden sınava gircem umarım güzel geçer yardımlarınız için teşekkürler