Açık Lise Matematik 1 Online Testleri Test: 1

9 yorum
67.358
Açık Lise Matematik Online Testleri

Açık Lise Matematik 1 Online Testleri Test: 1

 

Açık Lise Matematik 1 Online Testleri Test: 1

Açık Öğretim Lisesi Matematik 1 Online Test 1 (Mayıs 2015)

Açık Öğretim Lisesi Matematik 1 Online Test 1 (Mayıs 2015)
Başla
Tebrikler - Açık Öğretim Lisesi Matematik 1 Online Test 1 (Mayıs 2015) adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112131415
1617181920
Son
Geri dön

Açık Lise Matematik 1 Online Testleri

♦ Açık Lise Matematik 1 Online Testleri Test: 1

♦ Açık Lise Matematik 1 Online Testleri Test: 2

♦ Açık Lise Matematik 1 Online Testleri Test: 3

Açık Lise Matematik Online Testleri

FavoriteLoadingÇözdüklerime Ekle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Lise Matematik 1 Online Testleri Test: 1 (9 Yorum)

  1. Ben 12. Sınıf lise öğrencisiyim henüz kitaplarım gelmedi burdan test cözüyorum ama matemqtik teslerinde 9. Sınıf deniyor kafam cok karıştı yardımcı olursanız cok sevinirim

    • 12 sınıaf matematik demek, Matematik 7-8. dönem demek, Sitede Matematik 7-8 henüz yok. Seçmeli ders olduğu ve fazla seçen olmadığı için daha sonra ekleyeceğiz, yakın zamanda değil.

  2. Ömür haklısın. Bu nedenle siteye konu anlatımı ve çözümlü testler eklemeye devam ediyoruz. Biraz zaman alacaktır. Bir kaç aya kadar açık lise matematik ve diğer derslerden hem test sayısı binleri bulacak, hem konu anlatımları eklenecek. Biz çalışmaya devam ediyoruz ve çalışan ve bir an önce diploma almak isteyen açık liselileri desteklemeye devam edeceğiz.

  3. Ben 9 doğruda kaldım. Geçme notu 45 olunca geçiyorum, 50 olursa kalıyorum. En iyisi ben de biraz daha çalışayım. Arkadaşlar bu arada yukarıdaki bazı soruların çözümleri tarafımdan yapılmıştır. Ben kendim matematikçi değilim. Siz en iyisi Erhan Hoca’nın hazırladığı KR Açık Lise Çözümlü Matematik Fasiküllerini alıp oradan çalışın. Sadece online test çözerek açık lise matematik dersini geçmek ve özellikle yüksek not almak bence zor.