Mesleki Açık Öğretim Lisesi Alan/Dal/Bölümleri

19 yorum
75.736

Mesleki Açık Öğretim Lisesi öğrencileri ve kayıt yaptırmak isteyen öğrenci adaylarının en çok sordukları sorulardan birisi de “Mesleki Açık Lisede hangi alan dal ve bölümlerin bulunduğu”dur. Özellikle iş ve meslek garantili olan Adalet, Tapu Kadastro, Ebelik, Hemşirelik, Acil Tıp Teknisyenliği gibi Sağlık Meslek Lisesi bölümlerinin Açık Lisede var olup olmadığı en çok sorulan sorulardır.

Bu sorulara genel olarak ve Türkiye çapında bir cevap vermek maol.meb.gov.tr adresinden yapılacak bir sorgulama ile mümkün olabilir. Biz belli başlı bir kaç il-şehir düzeyinde cevap verdik. Aşağıdaki bağlantıları izleyerek Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir gibi bir kaç şehirdeki meslek ve teknik meslek liselerinde Mesleki Açık Öğretim Lisesi için hangi alan/dal/bölümlerden kaçar kişilik kontenjan ayrıldığını günümüz itibariyle görebilirsiniz.

MAÖL ALAN/DAL/BÖLÜM OKUL KONTENJANLARI

(Bu tablo ilerleyen günlerde güncellenebilir, son duruma bakmak için tablonun altındaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.)

mesleki-acik-ogretim-lisesi-bolumleri-2016


 

Dikkat: 2017-2018 öğretim yılı yeni kayıt ve kayıt yenilemeleri öncesinde MAÖL Alan/dal/bölüm-Okul Kontenjanları 11 AĞUSTOS 2017 itibariyle tüm Türkiye il ve ilçeler bazında güncellenecek. Mesleki Açık Lise kontenjan sorgulamalarınızı bu tarihten sonra yapmanızı tavsiye ederiz.


MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ ALANLARA GÖRE MEZUNİYET KREDİSİ

Mesleki Açık Öğretim Lisesi Çocuk Eğitimi ve Gelişimi Alan/Kol/Bölümü Kontenjan Sorgulama için tıklayın!

Açık Meslek Lisesi Çocuk Eğitimi ve Gelişimi Alanı Ders Çizelgesi ve Mezuniyet Kredisi

MAÖL İmam Hatip Programı Haftalık Ders Programı

MAÖL Bölümlere Göre Haftalık Ders Çizelgeleri ve Mezuniyet Kredileri

MAÖL Çocuk Gelişimi Bölümü mezuniyet kredileri, kaç kredi ile mezun olunur!

Bu linki takip ederek il ve ilçelerde bölümlere göre hangi okullarda kontenjan olduğunu görebilirsiniz. Yine www.maol.meb.gov.tr adresinden en son güncel durumla ilgili sorgulamayı da bu linki takip ederek yapabilirsiniz.

FavoriteLoadingÇözdüklerime Ekle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.


Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Mesleki Açık Öğretim Lisesi Alan/Dal/Bölümleri (19 Yorum)