AÖL 1. Dönem Dil ve Anlatım 1 Online Testleri

10 yorum
58.577
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Ücretsiz Online TYT Deneme Sınavı:


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


AÖL 1. Dönem Dil ve Anlatım 1 Online Testleri (10 Yorum)

    • İlk defa böyle bir şey duyduk. Krediyi MEB vermiyor, herkes sınavlarda başarılı olduğu (geçtiği) dersin kredisini kazanır. Sadece örgün liseden Açık Liseye geçenler, örgün lisede başarılı oldukları derslerin karşılığı olan kredi ile başlar. Örneğin 12 sınıfın 2. döneminde üniversiteye rahat hazırlanmak için Açık Lise’ye geçen Anadolu Lisesi öğrencileri 260-270 kredi ile Açık Lise’ye başlayabiliyor. (Tabii, bu kredi MEB’in bağış veya hediye ettiği kredi değil, o arkadaşların kendi emekleri ile hakkettikleri kredi.)

  1. merhabalar önümüzdeki sınav 2.dönem sınavı olduğu için önceden çıkmış soruları çözerken 2.dönemdeki test sorularını çözsek bizde daha mı faydalı olur?

    • Dönem farkına dayalı bir soru ayrımı yok. Sadece EK Sınavlar için geçen yıllarda uygulanan bir soru dağılımı var. “Son yılın 1-2-3. döneminde sorulan sorulardan karışık seçme sorularla ek sınavın oluşturulduğu oldu” diye bir söylenti var.

    • Açılıyor Gülten Hanım. Örneğin,Dil ve Anlatım 1 Test 1 bağlantısına tıklayınca karşınıza sınav başlangıç ekranı geliyor.

  2. Üyeyim hala üye olmadan göremezsiniz diyor ayrıca sürekli önümde reklam var sinir bozucu

    • Testleri görebiliyorsanız sorun yoktur, değilse bazı testlerde üye girişi yapmanız gerekebilir. Reklamlara yapabileceğimiz bir şey yok; sunucu ve domain masrafımızı karşılamak için mecburen reklam alıyoruz.