Açık Lise Coğrafya 3 Online Testi 2

4 yorum
6.988
Bu içeriği sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.Lütfen buradan kayıt olun yada üye girişi yapın.FavoriteLoadingÇözdüklerime Ekle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 30 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Lise Coğrafya 3 Online Testi 2 (4 Yorum)

  1. Sa çok güzel bi çalışma yapmışsınız allah razıolsun biraz alakasız sorularda var ama düzeltilirse muhteşem olcak tşkrler 🙂

    • Alakasız soru olamaz, coğrafya testleri son bir kaç dönemde çıkmış sınav sorularından oluşuyor. Size zor gelen veya anlamadığınız sorunun soru ve test nosunu yazın, bir de biz bakalım.

    • Fatma Hanım hangi önceki testler anlamadık; silinen veya çıkartılan test yok. Bütün derslerden test koymaya çalışıyoruz, her gün yeni testler ekliyoruz. Testleri ikiye bölerek 10’ar soruluk devamı olan iki test haline getirme fikrini biz de devam ettirmedik zaten. Sadece 10 kadar test var 10’ar soruluk; diğer bütün testler 20’şer soruluk. Siz karanlığa ve soyut eleştiriler yapmak yerine ne istediğinizi net olarak ifade edin, biz zaten olabilecek ve haklı olan bütün talepleri dikkate alıyoruz. Amacımız sınavlara hazırlık için iyi bir online test kütüphanesi olmak. Hem siteye gelen öğrenciler hem biz kazanalım istiyoruz.