Açık Lise Coğrafya 3 Online Testi 1

4 yorum
5.853
Bu içeriği sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.Lütfen buradan kayıt olun yada üye girişi yapın.FavoriteLoadingÇözdüklerime Ekle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 30 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Lise Coğrafya 3 Online Testi 1 (4 Yorum)

  1. Ego adlı, 149.140.224.224 İP Nolu arkadaşa cevap: Göstermelik değil, aşırı yüklenme ve sunucu giderlerinin kaldıramayacağımız kadar fazlalaşması ihtimaline karşı bir önlem olarak bazı testlerde karşınıza üyelik şartı çıkabilir. Hoşuna gitmeyen ve üye olma zahmetine giren binlerce arkadaştan bir farkı olduğunu düşünen arkadaşlar sitede test çözmeyebilirler.

  2. Admin bey, bu sorular gerçek de sınavda çıkıyormu, buradaki bütün derslerin çıkmış sorular’ın sınav da çıkma olasığı ne kadar ?

    • Aol sınavlara haxırlıkta şu an en pratik yol bu. Soruların bir kısmı aynen bir kısmı da benzer çıkıyor. Ama istersen en garantili ve doğru yol kitaplardan çalışıp hazırlanman. Ben her ikisini de yapın derim.