Dikkat: Seçtiğiniz 2018-1. dönem dersleri değişmiş olabilir! Mutlaka kontrol edin.

1 yorum
27

Dikkat: Seçtiğiniz dersler değişmiş olabilir!  08-09 Aralık 2018 tarihinde gireceğiniz Açık Lise 2018/1. dönem sınavında sorun yaşamamak için mutlaka seçilen dersleri kontrol edin.

AÖL “2018-2019 eğitim öğretim yılı I. dönem sınavı için derslerini seçen öğrencilerimizin 08-09 Aralık 2018 tarihinde gireceğiniz Açık Lise 2018/1. dönem sınavında mağduriyet yaşamamaları sınava girecekleri dersleri 9/11/2018 tarihinde kontrol etmeleri gerektiğini” duyurdu.

Açık Öğretim Lisesi ilk kayıt ve kayıt yenileme iş ve işlemleri tamamlanmıştır. Ancak öğrencilerimizin 2018-2019 eğitim öğretim yılı I. dönem sınavına sorunsuz bir şekilde girebilmesi için Müdürlüğümüzce Açık Öğretim Lisesi Bilgi Yönetim Sistemine aktarılan dersleri ve bu derslere ait notlarının kontrolleri devam etmektedir. Kontroller sonucunda bazı öğrencilerimizin Açık Öğretim Lisesi Bilgi Yönetim Sistemine aktarılan tasdikname derslerinde değişiklik yapılması gerekmektedir.

Yapılan bu değişikler sonucunda 2018-2019 eğitim öğretim yılı I. dönem sınavı için derslerini seçmiş olan öğrencilerimizin sınava girecekleri dersleri de kontrol edilerek gerekiyorsa sınava girecekleri derslerinde de değişiklik yapılmaktadır.

Yukarıda belirtilen nedenle öğrencilerimizin 2018-2019 eğitim öğretim yılı I. dönem sınavına girecekleri derslere yönelik mağduriyet yaşamamaları için 9.11.2018 tarihinde sınavına girecekleri dersleri kontrol etmeleri gerekmektedir.

 

FavoriteLoadingÇözdüklerime Ekle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Ücretsiz Online TYT Deneme Sınavı:


Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Dikkat: Seçtiğiniz 2018-1. dönem dersleri değişmiş olabilir! Mutlaka kontrol edin. (1 Yorum)

  1. Parayı yatırdım Kayıt yenileme yaptım ama ders seçimi yapamıyorum . Ek sınava girdim acaba ondan mi oldu bilmiyorum ? Ders seçimi yapabilecek miyim, yoksa kendi otomatik mi seçecek?
    Gibi sorulara açık liseden gelen cevap yukarıda. Adınıza seçilen veya kendi seçtiğiniz dersleri mutlaka sisteme girip kontrol edin. 2018-1. Dönem Derslerine sistemden bakıp çıktısını alarak halk eğitimden kitaplarınızı da o çıktıya göre alacaksınız.