Açık Öğretim Lisesi Sınav Soruları Açıklandı, Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

yorumsuz
600

AÖL Müdürlüğü, 8-9 Ağustos 2015 tarihinde yapılan 2014 / 3. dönem açık lise sınav sorularını yayınladı. Açık lise sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı sorusuna AÖL’den kesin bir cevap verilmedi…

Açık lise iş takviminde ise 3. dönem sınav sonuçlarının 18 Eylül’de açıklanacağı görülüyor. Ancak bu yıl 3. dönem sınav sonuçlarının daha erken, Ağustos ayı içinde açıklanmasını bekliyoruz. Çünkü bilindiği gibi üniversite kayıtları için ek süre Ekim ayı başında bitecek. Bu nedenle ek sınavlarında zamanın da yapılıp değerlendirilebilmesi için 3. dönem sınavının bir an önce açıklanması zorunlu hale geldi.

acik-lise-sinav-sorulari-8-9-agustos-2015-3

 

III. DÖNEM SINAV SORULARI VE CEVAP ANAHTARLARI

08/09 Ağustos 2015 tarihli Açık Öğretim Lisesi III. dönem sınav soruları ve cevap anahtarları yayınlandı. Sınav sorularını ve cevap anahtarlarını indirmek için tıklayınız.

FavoriteLoadingÇözdüklerime Ekle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Ücretsiz Online TYT Deneme Sınavı:


Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın