Açık Lise 3. Dönem kayıt tarihleri belirsiz bir tarihe ertelendi.

yorumsuz
861

AÖL 2015-2016 İş Takvimi‘nde değişiklik var. Açık Öğretim ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi 2015-2016 3. dönem sınav tarihi ertelenecek, henüz sınav tarihi belirlenmedi. AÖL 3. dönem sınavı ne zaman?

AÖL 2015-2016 İş Takvimi‘nde 3. Dönem Sınav Tarihi açıklanmıştı; ancak bu tarih LYS’nin ikinci hafta sınavları ile çakıştığı için daha sonra belirlenmek üzere kaldırıldı. Belirlendiğinde biz de sitemizden duyuracağız. 3. Dönem sınav tarihi ile ilgili belirsizlik nedeniyle kimlerin 3. dönem sınavına girebileceği ile ilgili de kısa süreli bir belirsizlik var.

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı III. dönem kayıt yenileme işlemleri. 28 Nisan-12 Mayıs 2016
III dönem ders seçme ve sınav merkezi güncellemesinin açılması 28 Nisan 2016
III dönem ders seçme ve sınav merkezi güncellemesinin kapatılması BELİRLENECEK
III. dönem sınav giriş yerlerinin internette yayınlanmaya başlanılması. BELİRLENECEK
* III. DÖNEM SONU SINAVLARI BELİRLENECEK
2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı III. dönem sınav sonuçlarının internette yayınlanması. BELİRLENECEK

…………… olarak belirlenen III. Dönem sınavları …………… olarak güncellenmiştir. …………… tarihlerinde yapılacak olan III. Dönem sınavlarına Açık Öğretim Lisesine kayıtlı, sınavın yapıldığı ilk gün itibariyle on yedi yaşını doldurmuş, on sekizden gün almış (……………1999 ve daha önceki doğumlu) silik, donuk ve ya aktif öğrencilerimiz III. Dönem kayıt yenileme yaptırmaları halinde katılacaktır.

KR Açık Lise’nin 3. Dönem Sınav Tarihi Tahmini ve Notu:

Açık Lise 2015-2016 /3. dönem sınav tarihi ve dolayısıyla kimlerin (hangi gün/ay/1999 doğumluluların) sınava girebileceği konusunda, 25-26 Haziran 2016’da yapılacak olan LYS 2, LYS 5 ve LYS 3 sınavları ile daha önce açıklanan tarihlerin çakışmasından kaynaklanan belirsizlik devam ediyor. Şu anda kesin olmamakla birlikte, sınavın LYS’yi takibeden hafta sonunda, yani 2-3 Temmuz’da yapılması mümkün görünüyor. 2-3 Temmuz tarihi sadece bizim tahminimizdir, kesin tarih daha sonra açıklanacaktır.

FavoriteLoadingÇözdüklerime Ekle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.

Doğru soru sormak, doğru cevaplara ulaşmanın ilk koşuludur. Yorum yazın, soru sorun, cevaplayalım.Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın