Açık Lise Biyoloji 1 Online Test 2

15 yorum
16.955
Bu içeriği sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.Lütfen buradan kayıt olun yada üye girişi yapın.FavoriteLoadingÇözdüklerime Ekle
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Admin'in Notu: Arkadaşlar. çözdüğünüz testlerle ilgili yorum yazarak bize çalışmamızda yol gösterin. Hangi dersten test eklenmesini istediğinizi, hangi testleri çözdüğünüzü kendi adınız veya nickname'inizle yorum yazarak belirtirseniz sevinirim.


Etiketler:
Eklenme Tarihi: 8 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Açık Lise Biyoloji 1 Online Test 2 (15 Yorum)

  • Tarayıcınızı refresh yapın. Klavyede f5’e basın. Ya da sitemizi farklı tarayıcıda (mozilla firefix, chrome, explorer gibi) açın. Cepte bütün android cihazlarda açilir

 1. Merhaba ben Yen’i kayıt oldum bu soruları tam olarak nasıl görücem bilmiyorum çözüceğim testi işaretliyorum sonra bir soru çıkıyor diyer soruların devamını bulamıyorum

  • Sorunun alt solunda ileri oku çıkar. Mavi renkli sağı gösteren ok ileri (sonraki soruyu), daha sonra solda görünen ok ise geriyi (bir önceki soruyu) tekrar gösterir.

  • Üyelik ücretsiz. Her dersten 10’ar test girip, konu anlatımlarını da eklediğimizde üyelik ücretli olabilir. Ama hiçbir kimseye haber vermeden ücretli olması söz konusu değil, öyle bir durumda mutlaka herkese duyurulur ve sadece kabul edenler için üyelik ücretli olarak devam eder. Endişeye mahal yok, kimseyi kandırmıyoruz, kimsenin haksız kör kuruşunda gözümüz yok.

  • Biz de teşekkür ederiz. Lütfen bir eksik veya hatamız gözünüze çarparsan bize bildirin, amacımız daha kaliteli bir hizmet üretmek.

  • Aziz “başarılısın” kelimesi, testi yapıyorsun, tamamlamana az kaldı anlamında; bizim değerlendirmemiz en sonunda sonuçları al dediğinizde görünür. %30 yapanlar için bizim tavsiye ve değerlendirmemiz: “Daha çok pratiğe ihtiyacın var” şeklinde.